TedaviHaberleri

Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penis Protezi Ameliyatı

Günümüzde artan ölümcül bir sıkıntısı olmayan, fakat cinsel hayatı etkileyen sertleşme sorunu erkeklerin ...inde oluşan sertliğe veya sertleşmeye verilen isimdir sertleşme sorunu, sertleşme sorunu tedavisi gelişen ve ilerleyen teknoloji ile beraber mümkün ve basittir. Yaşın ilerlemesiyle beraber erkeklerde bu sorun daha da arttığı ya da ortaya çıktığı gözlemlenmiştir. Ayrıca bu sorun erken boşalan erkeklerden daha fazla görüldüğü ortaya çıkmıştır. Bu sorun cinsel hayatı etkilediği gibi duygularınızı da etkiler. Yani strese, özgüven düşüklüğüne ve endişeye sebep olabilir.

Ayrıca bu sorunun altında yatan farklı bir hastalık olabilir, gözlemlere göre bu sorun olan kişilerde alt hastalık olarak kalp ve diyabet gibi hastalıkların olduğu gözlemlenmiştir. Sizde de bu sorun varsa altında yatan farklı bir hastalık olabilir. İhmal etmemenizde ve doktorunuza başvurmakta fayda var. Eğer sizin sertleşme sorunuz altta yatan hastalıktan kaynaklıysa, altta yatan hastalığı tedavi edince sertleşme sorununda böylece ortadan kalkacaktır. Ama eğer sertleşme sorunu yaşınızdan ya da farklı etkenlere bağlı ise, farklı bir hastalık yoksa sertleşme sorunu ile ilgili tedavilere ya da ... protezi işlemine başlanabilir.

Sertleşme Sorunu Neden Olur?

Bu sorunun temeline inildiğinde Birçok nedeni karşınıza çıkar Damarlar, kan, kaslar, beyin, sinirler ya da duygular ile ilgili bir problem varsa vücudunuzda Sertleşme sorununa davetiye çıkarabilir fazla sinir stres ya da buna benzer duygular da başlıca nedenlerden biridir. Fiziksel nedenleri ise kalp hastalığı, tıkalı olan damarlar, diyabet, aşırı kilo, yüksek tansiyon, kolesterol, sigara kullanımı, alkol, uyku düzensizliği ya da buna benzer sebeplerdir.

Sertleşme Sorunu Tedavisi Nelerdir?

Elbette bu sorunun çeşitli yöntemler ile tedavisi mümkündür. Bu yöntemler hem kalıcı hem de oldukça basittir. Endişelenecek bir durum yoktur. Öncelikle eğer altta yatan farklı bir hastalık varsa altta yatan hastalık tedavi edilir. Böylece sertleşme sorunu ortadan kalkar. Fakat altta yatan bir hastalık yoksa sertleşme sorununun ortadan kalkması için doktorunuz size bazı reçeteli ilaçlar verecektir. Sertleşme sorunu öncelikle böyle tedavi edilir. İlaçların dozlarını ve kullanım sürelerini doktorunuz ayarlayacaktır. Bu ilaçlar fayda vermezse başka bir alternatif olarak doktorunuz ... protezi yöntemine başvuracaktır. Bu işlem oldukça kısa sürmektedir ve basittir. Ayrıca bu yöntem ile ömür boyu kalıcı bir sonuçta elde edebilirsiniz. Dışarıdan bakıldığında ... protezi kesinlikle belli olmaz. Cinsel hayatınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu yönden de bir sıkıntı olmaz.

tedavi, haber

tedavihaber.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları öncel ajans firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.